Започна финалният кръг от ДП по плажен футбол

снимка: payvand.com

В събота стартира финалният кръг от Държавното първенство по плажен футбол в Албена, предаде БТА. Първата среща започна с голяма изненада за временните лидери в класирането ФК "Тича Хьорман" Варна. Те загубиха с 2:4 от полицейския отбор на ФК "Спортна асоциация- МВР", в който се включиха бившите национали Чавдар Атанасов, Валентин Найденов и играещият треньор Ивайло Йотов - Кемпеса

Русенският тим на ФК "Миринекс" също понесе загуба в първата си среща от дебютанта тази година ФК "Варненски момчета" с 3:4. След драматичен двубой ФК "Академика Микс" прекъсна шансовете на полицейския отбор да спечели финалния турнир, като го преодоля с 9:6 голова разлика. Днес мачовете продължават по програма със срещи от група Б. Утре от 10:00 ч. срещите продължават, като финалът ще се проведе от 12:00 ч., а президентът на БФС Борислав Михайлов ще връчи купата на шампиона.