Зафиров: Винаги ни вкарват до 15-ата минута

снимка: bulphoto.com

"Както винаги, ние стартирахме трудно мача. Винаги получаваме гол до 15-та минута в мачовете като гости.

Бяхме разконцентрирани, а след това не успяхме да реализираме ситуациите ни", коментира треньорът на Черно море Адалберт Зафиров по повод на мача с Левски.

"Сините" спечелиха с 4:0 и вече гледат към следващата фаза от турнира за Купата на България.

"През второто полувреме нещата се повториха, а истината явно се крие в това, че играем трудно навън. Левски ни победи заслужено. Целият сезон играем плахо и страхливо като гости. Все още имаме шансове за реванша, но те са минимални.

Ще се опитаме поне да спечелим мача в къщи. На чужд терен се играе трудно, особено срещу Левски. Във Варна ние сме отборът, който владее инициативата. Имаме още две срещи и тогава ще направим промени.

Трябва да направим прилична селекция и подготовка, за да се представим достойно през втория полусезон. Вратарят Китанов има леко комоцио. Нормално е при такъв сблъсък да има леко сътресение.

Ще почине и ще видим какво е неговото състояние. Относно Сашо Александров, там нямаше умисъл. Той се затича към съдията, който също тичаше към него и това доведе до удара", завърши Зафиров, цитиран от БТА.