Ювентус излъга Торино с гол в добавеното време (ВИДЕО)

Отборът на Ювентус постигна важна победа в мач от 11-я кръг на Серия А, след като се наложи трудно с 2:1 над градския съперник Торино на своя "Ювентус Стейдиъм".

След победата днес "старата госпожа" изпревари градския съперник и заема 10-та позиция с 15 точки, колкто имат и днешните гости, но по-добрата голова разлика на Юве им дава предимство.

Срещата започна по-добре за Ювентус, като след няколко положения се стигна до 19-та минута. Позабравеният Пол Погба откри резултата, след като нахлу на скорост с топката в крака в половината на гостите и след като се освободи от защитник на Торино, стреля от границата на наказателното поле и откри резултата - 1:0. До края на първата част качеството на игра спадна, като преобладаваха нарушенията и жълтите картони.

Втората част стартира с гол на Сезаре Бово след 6 минути игра. След нарушение малко преди дъгата на наказателното поле, защитникът застана зад топката. Ударът му срещна стената, но за негов късмет се върна в краката му и след втория си опит той изравни резултата.

В последната минута на двубоя Хуан Куадрадо донесе успеха на "черно-белите". Алекс Сандро проби от ляво и пусна топката към наказателното поле, където тя премина през няколко играчи на гостите преди Куадрадо да я засече във вратата и да донесе успеха на тима си.