Ювентус иска да привлече Македа

галерия:

Спекулациите около бъдещето на нападателя на Манчестър Юнайтед Федерико Македа продължават с пълна сила. Тази сутрин Corriere dello Sport разпространи новината, че Ювентус иска да привлече Македа.

 

През изминалите дни излезе информация, че Македа ще играе в Лацио под наем, но сега името на  голмайстора се свързва с "бианконерите". Самият футболист заяви, че наистина има интерес от страна на Юве към него, но предпочита да не мисли за италианския гранд, а да се концентрира изцяло върху Манчестър Юнайтед.

 

"Знам, че Ювентус има интерес към мен. Те са един от най-силните отбори в Европа и всеки футболист би искал да облече фланелката на "бианконерите". Но аз съм в началото на кариерата си и искам да се фокусирам изцяло върху представянето ми в Манчестър Юнайтед. Желанието ми е да остана при "червените дяволи" и да се докажа в клуба", сподели Македа.

 

Македа също така се изказа по интересен начин за звездата на Юнайтед Уейн Рууни.

"Рууни е страхотен човек. Той винаги ми дава ценни съвети, но понякога е вулгарен и се изразява по-просто", заяви Македа.