
Най-добрият атлет на 2008 година Юсейн Болт се оплака от „леко неудобство" в краката на първата си тренировка след пътния инцидент, който претърпя на 29 април тази година.
Трикратният олимпийски шампион направи няколко леки спринта на стадиона в Кингстън, Ямайка.
Притежателят на световните рекорди в спринтовете на 100 и 200 метра претърпя катастрофа с колата си, след която му бе направена операция за отстраняване на чуждите предмети, които бяха попаднали в краката на лекоатлета след инцидента.
Болт пропусна националното първенство на Ямайка на 2 май, а следващата му изява трябва да бъде нестандартното бягане на 150 метра в Манчестър, Англия на 17 май. Все още не е сигурно, дали ямайският спринтьор ще вземе участие в надпреварата.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ