
Олимпийският шампион и световен рекордьор в спринта на 100 м. Юсеин Болт (Ямайка) спечели първия си старт за 2009 г., след като записа 9.93 секунди на старта в Спаниш Таун.
Типично в негов стил, на края на бягането Болт намали темпото и поздрави тренировъчния си партньор Дениъл Бейли, който дори успя да поведе в началото, но не издържа на атаката на шампиона.
„Имайки предвид ранния етап на подготовка, намирам резултата си за задоволителен", сподели Болт.
„Пропуснах много тренировки, които все още се опитвам да наваксам пълноценно."
Следващият старт на ямаеца трябва да е на 2 май в Кингстън, но не е сигурно дали той няма бяга и някъде другаде преди това.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ