
снимка:
bfunion.bg
Българският национален отбор до 17 години загуби и втората си контрола срещу отбора на Македония с 0:1.
Единствения гол в мача отбеляза Зука Фисник в 25-тата минута. До края на срещата родният тим се опита да се добере поне до равенството, но националите ни нямаха късмет пред противниковата врата.
Вчера възпитаниците на треньора Александър Димитров загубиха от Македония със същия резултат.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ