
Юношата на Пари СЖ Клод Енгома направи първа тренировка с Миньор на градския стадион в Радомир вчера. 21-годишният французин ще тренира с перничани до края на тази седмица, след което старши треньорът Стойчо Стоев ще обяви дали ще го включи в отбора за зимната подготовка.
Другите шестима нови състезатели, които са на проби в Миньор, са Светлин Славчев, Виктор Райчев и Даниел Стефанов от Витоша (Долна Диканя), Александър Вучков от Сливнишки герой, Христо Габъров и Иван Илиев от Миньор (Бобовдол).
Вчерашното занимание на жълто-черните пропуснаха полузащитниците Йордан Тодоров, Горан Янкович и Велемир Иванович плюс вратарите Николай Банков и Иван Чворович. Отборът на Миньор договори контрола с втородивизионния Септември (Симитли), която ще се играе от 14 часа в четвъртък.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ