Юнайтед прекърши вратовете на лебедите за нов успех във Висшата лига (ВИДЕО)

Манчестър Юнайтед съумя гросмайсторски да постигне втори пореден успех с 4:0 от началото на сезона във Висшата лига. "Червените дяволи" стигнаха до разгрома при визитата си на "лебедите" от Суонси.

Мачът в Уелс предложи здрави единоборства и тактическо надлъгване. През първата част гостите бяха малко по-настойчиви, но атаките им завършваха безславно. Домакините пък разчитаха на бетон отзад и каквото стане напред, което направи двубоя доста грозен.

Все пак Юнайтед вкара в последната минута на първата част. Тогава Ерик Бейли направи добавка след удар в гредата при корнер и зарадва феновете в гостуващия сектор.

През втората част Юнайтед умело съхрани аванса си до 80-ата минута, а в последните 1о минути изригна на три пъти. Лукаку, Погба и резервата Марсиал се записаха сред голмайсторите и тимът им вече има 6 точки след два мача, а и не е допуснал попадение в своята мрежа.