Йовов: Влизаме в тежка серия от мачове

снимка: SPORTA.BG

Халфът на Левски Христо Йовов заяви, че следващите три мача на отбора му ще са най-важните за този шампионат, предаде "Дарик радио". Днес "сините" отлетяха за Варна, където гостуват на Черно море в среща от 20-ия кръг на родната "А" група.

 

"Мисля, че всеки в отбора си е направил равносметка, че тези срещи може би ще се окажат шампионските битки за нас. Всичко е възможно, все пак е футбол. Може да ги спечелим и трите, а може и да ги загубим.

 

Левски трябва да е готов. Нямаме време да се готвим тепърва. Ще е труден мач, влизаме в серия, от която ще зависи и шампионската титла.

 

Не ме притеснява нито един отбор. Ако си играем играта, ще побеждаваме. Надявам се да излезем победители и да докажем, че сме част от най-стойностния отбор в България. Левски винаги е фаворит.

 

В Черно Море има доста добри изпълнители, но в Левски не е по-различно. Играем срещу Черно Море, а не срещу отделни единици. Няма от какво да се притесняваме", каза Йовов.