
Халфът на Левски Христо Йовов остана доволен от победата на тима си срещу Локомотив (Пловдив) с 1:0. Двата тима се изправиха един срещу друг в среща от 19-ия кръг на родната "А" група, а голмайстор за "сините" беше именно Йовов. Той беше точен в 21-ата секунда на мача.
"Голът в първите минути винаги успокоява. Успях да вкарам и съм доволен. Играхме много добре. След гола се успокоихме и доиграхме доста аристократично срещата. Трябваше да отбележим повече попадения, но трите точки са най-важни.
Успяхме да запазим преднината си. Предстоят ни тежки срещи, надявам се да запазим ритъма си и да задържим първата позиция до края", каза Йовов пред TV2.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ