
Футболистът на Левски Христо Йовов е доволен от победата над Спортинг Лисабон, но съжалява, че "сините" не продължиха в следващата фаза на Лига Европа.
"След целия този поход, който направихме, заслужавахме да се класираме. Радвам се, че завършихме с победа, особено срещу класен отбор като Спортинг", заяви Йовов.
„Разликата от миналия сезон е, че през този имаме седем точки, дано догодина завършим с 10", каза още Йовов.
„Има отбори, които със седем точки се класират напред, жалко, че ние не успяхме. Може би се паднахме в по-трудна група", допълни футболистът.
„Не искахме да рискувахме с пускането ми в този мач, за да съм готов за следващия сезон напълно", завърши Христо Йовов.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ