Йовов получи заслужена почивка

Ветеранът в Левски Христо Йовов получи заслужена почивка от треньорското ръководство на „сините" и не взе участие в днешната тренировка.

35-годишният халф откри резултата срещу ЦСКА във Вечното дерби миналата събота, а преди това заби победния втори гол в мрежата на Литекс в Ловеч.

Великолепното представяне на Йовов напоследък е накарало наставника Николай Митов да го „пусне" в кратка почивка преди поредния кръг от NEWS7 футболно първенство.

Все пак, очаква се утре Бижутера отново да тренира със своите съотборници и да попадне в групата на тима за предстоящото гостуване на Локомотив (Пловдив) на 2-ри май.

Мачът на стадиона под Тепетата започва в 15:30 часа, а главен съдия ще бъде Радан Мирянов.

Любопитното от тренировката на Левски днес бе появяването на бившия защитник на тима Живко Миланов.

Играчът на румънския Васлуй използва присъствието си в България, за да поздрави приятелите си и бившите си съотборници на „Герена" за победата във Вечното дерби.