Йовов към човек на Лудогорец: Цървул!

Рекордьорът по мачове в А група Христо Йовов е нагрубил фотографа на клубния сайт на Лудогорец Иван Иванов, става ясно от днешната преса.

Футболистът на Левски си изпуснал нервите, докато е бил на смамейката по време на голямото дерби в Разград, приключило с победа 2:1 за домакините.

През второто полувреме около тъчлинията се развила грозната сцена, при която Йовов изкрещял „ей, цървул, я мръдни от там" по адрес на Иванов, който по това време е снимал кадри от мача за официалния сайт на шампионите.

Фотографът дори бил нападнат от Йовов, но се отдръпнал и се „отървал" само с удар по крака на хвърлена бутилка с минерална вода към него от страна на Бижутера.

Йовов беше сменен на почивката в дербито Лудогорец - Левски и видимо бе афектиран от негативния развой на мача с „орлите".

Опитният играч на „сините" обаче изпуснал нервите си по най-неподходящия начин, което ще доведе до жалба от страна на потърпевшия.

Иванов заявил пред ръководството на Лудогорец, че ще подаде жалба срещу Йовов.

За случката потвърди и изпълнителният директор на „орлите" от Разград Ангел Петричев.