
Хосеба Йоренте се надява отпадането на неговия тим Виляреал от Шампионската лига да не окаже негативно влияние на представянето на отбора в Примера дивисион. Според Йоренте, загубата от Арсенал в Лондон е била болезнена, но сега отборът трябва да се върне с победа срещу Валядолид.
„Трябва да се борим за четвъртото място и да не гледаме назад какво е можело да се случи", коментира Йоренте. „Колкото по-бързо се възстановим толкова по-добре. Отпадането беше тежко за нас, но сега трябва да преосмислим нашите приоритети и да се насочим към първенството. За нас сезонът беше страхотен, но винаги искаш да се представяш по-добре", завършва таранът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ