Йордан Тодоров стана баща, пропуска мача с Добруджа заради контузия

галерия:

снимка: Булфото

Полузащитникът на Локомотив (Пловдив) Йордан Тодоров ще пропусне мача за купата на България срещу Добруджа заради болки в крака, съобщиха от клуба.

 

Съотборниците му обещаха да победят в Добрич тази събота и да посветят победата на Тодоров, който вчера стана баща за първи път. Приятелката на Йордан Тодоров - Ани, го дари с момченце.

 

Бебето бе кръстено на баща си - Йордан Тодоров-младши и е с перфектните за бъдещ футболист данни 2,750 кг. и 50 см, похвали се официалният сайт на пловдивския клуб.

 

Таткото се отчете подобаващо пред своите съотборници и шефове, като почерпи преди началото на днешната тренировка. Веднага след това Данчо бе пуснат в почивка от старши треньора Емил Велев.

 

Йордан Тодоров-младши е петото бебе на Лаута през изтичащата 2011 година. Преди това на бял свят дойдоха рожбите на Валери Георгиев, Любомир Витанов, Флориан Лучини и Христо Златински.