Йордан Димитров: Засега това е селекцията

снимка: beroe.eu/

Председателят на Надзорният съвет на Берое ген. Йордан Димитров говори пред Beroe Online преди първата тренировка на тима за новия сезон вчера.

 

Той говори за селекцията, като обърна специално внимание на Николай Маринов. Стана ясно също, че Янко Енчев ще играе в Миньор (Раднево), а интерес към Пламен Колев проявяват от Черноморец и Монтана.

 

"Първо искам да честитя новата година на всички и да пожелая много здраве по домовете, щастие в сърцата, успехи на Берое", започна Димитров.

 

Председателят на Надзорният съвет обобщи трансферите: "Събрали сме се за първата тренировка за новия полусезон. От сутринта са започнали медицинските прегледи. До Арбитража на 15 януари това са новите имена, които влизат в Берое с подписани договори са Иво Паргов, Вълев от Розова долина и Любо Величков от Вихрен (Сандански), който вчера разтрогна на извънредния арбитраж договора си."

 

"С отбора тренират и две нови момчета - още от преди Нова година тук бе Цветан Генов от Бобов дол и преди няколко дни открих една нова звезда юноша на ЦСКА, 22-годишно момче, капитан на всички детски и юношески формации на ЦСКА, национален състезател на всички формации, има дебют в мъжкия отбор на ЦСКА при Йешич доколкото си спомням и на база на информацията, която имам от него. Играл е в Кипър и последно в Испания в Депортиво Толедо с 22 мача и 3 гола. Играе като офанзивен халф от дясната страна на мачовете. Казва се Николай Петров Маринов. Днес е тук и започва подоговка с отбора на Берое", обясни Димитров.

 

"Преотстъпените вече ги знаете оповестили сме ги още преди нова година и са вече с отборите си. Сега последно с Янко Енчев са договорени нещата в Миньор (Раднево). Остава само проблема с Чечев, който сега ще уточним - имаме вариант и за него. Другият отворен въпрос е Пламен Колев, за когото предполагам сте разбрали, че напусна Миньор (Перник), където беше преотстъпен. Сега сме в преговори с Монтана и с Черноморец за закупуването му", завърши той.