Йол притеснен от головата суша на Бербатов и компания

снимка: Guliver/Getty Images

Мениджърът на Димитър Бербатов във Фулъм - Мартин Йол, сподели своето притеснение от факта, че неговия тим не може да бележи голове напоследък.

"Котиджърс" се представят доста слабо в завършващата фаза напоследък, като нямат отблязан гол в 298 минути. Освен това последната победа на отбора е от далечния вече 20-и октомври.

"Трябва да се стегнем и да започнем да печелим точки", настоя Йол в навечерието на срещата срещу Нюкасъл.

"Дори в мача с Тотнъм имахме 3-4 положения през първото полувреме и имахме повече възможности за гол, от които обаче не се възползвахме.

"Срещу Съндърланд, например, преди червения картон на Хенгеланд бяхме по-добрият отбор. Това е може би най-голямото ми разочарование, защото тези точки щяха да ни помогнат да стигнем 20.

"Нещата много се промениха. Руис и Качаниклич получиха контузии и трябваше да променим нещата, а аз чувствам, че сме достатъчно добри, за да се справим с такива проблеми.

"Преди три седмици всичко във Фулъм беше наред, а само две по-късно ситуацията бързо се промени", сподели още Йол.