Йоканович: Няма от какво да съм доволен, Берое бяха по-свежи

Старши треньорът на Левски Славиша Йоканович отново беше откровен за проблемите на „сините" след равенството 0:0 с Берое на стадион „Георги Аспарухов".

Йоканович отчете големия брой създадени положения, но се зачуди дали липсата на попадения е плод на липса на шанс или липса на умения.

„Няма от какво да сме доволни след такъв мач", заяви Йоканович след последния съдийски сигнал.

„Въпреки че бяхме с човек повече около час, съставът на Берое изглеждаше по-свеж през второто полувреме и към края на мача.

Играхме с човек повече толкова време, а не можахме да вкараме. Не съм сигурен дали това се дължи на липса на шанс или липса на умения. Изпуснахме много положения, просто трудно стигаме до гол.

Трябва да повишим качеството си, защото Берое и с човек по-малко беше по-бърз и по-свеж.

Нормално е публиката да не е доволна, аз също не съм доволен. През второто полувреме оставихме прекалено много пространства за Берое, а през първото играхме по-добре", заяви накрая Йоканович.