Йешич доволен от старанието

Миодраг Йешич остана доволен от желанието и хъса, с което футболситите на Литекс са изиграли двубоя срещу Лудогорец днес на Градския стадион в Ловеч.

Двата тима завършиха наравно 0:0, което остави разликата между тях на 5 точки след изиграването на 8-ия кръг. Освен това шампионите са с мач по малко. В същото време за пръв път, откакто сърбинът пое отбора, Литекс не успява да отбележи гол.

"За съжаление не вкарахме гол, но се радвам, че футболистите се раздадоха в мача", коментира след мача Миодраг Йешич.

"През първото полувреме имахме две-три положения, но не вкарахме. През втората част и Лудогорец имаше положения, получи се хубав мач. Но ако не вкараш гол, не можеш да победиш.

Мисля, че бяхме по-близко до победата. Искам да поздравя футболистите, раздадоха се. Опитваме се от мач на мач да играем по-добре, но просто днес не се получи и не стигнахме до успеха.

Имаше желание в отбора, играхме срещу един силен отбор", каза Йешич.