Яя Туре се извини на феновете на Атлетик (Билбао)

снимка: goal.com

Яя Туре официално се извини за неприличния жест, който отправи към феновете на Атлетик (Билбао), след като отбеляза първия гол за Барселона на финала за Купата на Краля. Котдивоарецът съжали за необмислената си постъпка и заяви, че не е искал да обиди никого.

 

Защитникът все пак не скри задоволството си от спечелената титла и сподели, че би се радвал Барселона да стане шампион на Испания още този кръг след мача срещу Майорка. Освен че каталунците нямат търпение да триумфират с титлата на Испания, според Яя Туре това би дало възможност на Гуардиола да даде почивка на ключови играчи в следващите два кръга в Приемра Дивисион, за да пазят сили за финала на Шампионска лига срещу Манчестър Юнайтед.