
Днес бе изтеглен жребият за ФИБА Еврокъп 2009-2010 г. Единственият български представител в този турнир СКБ "Дунав Еконт Експрес" бе изтеглен в група G, заедно с отборите на Динамо Москва, Апоел Тел Авив и румънския Свети Георги.
Първият мач от програмата на турнира е на 12 ноември 2009 г. със Свети Георги, като домакин е българския отбор.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ