
Наставникът на Левски Ясен Петров заяви след победата срещу Калмар (5:2), че отборът е показал характер и заслужено е стигнал до победата в един зрелищен двубой.
„Един изключително зрелищен двубой, в който нашият отбор победи с изразителен резултат. Искам да благодаря на публиката, която ни подкрепи в един труден момент.
Успяхме да излезем от трудната ситуация и то по най-добрият начин. Калмар е отбор, който не се предава и никой досега не им е вкарал пет гола.
Щастлив съм, че отборът показа характер и съумяхме да завърши мача по най-добрият начин. Допуснахме грешки, но нашата задача е да ги изчистим. Ще си направим изводи от грешките, които допуснахме", каза Петров след мача.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ