Ясен Петров: Щастлив съм, че отборът показа характер

галерия:

снимка: SPORTA.BG

Наставникът на Левски Ясен Петров заяви след победата срещу Калмар (5:2), че отборът е показал характер и заслужено е стигнал до победата в един зрелищен двубой.

 

„Един изключително зрелищен двубой, в който нашият отбор победи с изразителен резултат. Искам да благодаря на публиката, която ни подкрепи в един труден момент.

 

Успяхме да излезем от трудната ситуация и то по най-добрият начин. Калмар е отбор, който не се предава и никой досега не им е вкарал пет гола.

 

Щастлив съм, че отборът показа характер и съумяхме да завърши мача по най-добрият начин. Допуснахме грешки, но нашата задача е да ги изчистим. Ще си направим изводи от грешките, които допуснахме", каза Петров след мача.