
Старши-треньорът на Левски Ясен Петров призна, че шансовете на "сините" за титлата остават малки, въпреки днешния успех с 2:0 над лидера и действащ шампион Литекс в София.
Това доближи Левски на 5 точки зад водения от Любослав Пенев отбор, но Петров е наясно, че "оранжевите" едва ли ще пропилеят аванса си до края.
Получи се един добър двубой. През първото полувреме Литекс ни бе приготвил лека хитринка, но ние бързо се ориентирахме. През втората част Левски изцяло доминираше и затова победата ни е заслужена. Може да бъдем горди, тъй като победихме един изключително силен отбор, какъвто безспорно е Литекс", заяви Петров.
"Голът на Дембеле няма какво да го коментираме. При такова положение Гара не прощава. Въпреки днешната победа шансовете на Левски за титлата за минимални. Предстои ни труден мач с Локомотив в Пловдив, за който започваме да се готвим от днес", добави Джанини.
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ