Янеса: Арсенал си заслужи участието в полуфиналите

Директорът на испанския тим Виляреал Хосе Мануел Янеса е напълно съгласен с това, че Арсенал са били по-добрия отбор, и са си заслужили да играят на полуфинал, въпреки че това се е случило за сметка на Виляреал.

 

"Арсенал бяха по-добрия отбор през цялото време. Все пак няколко техни футболиста се върнаха от контузии, докато ние бяхме без Сена и Касорла- двама от най-добрите ни играчи."

 

"Друг фактор, който ни изигра много лоша шега беше това, че момчетата тръгнаха с известна доза песимизъм, тъй като преди три години ни отстраниха на в полуфинала. Въпреки това всичките ни футболисти дадоха всичко от себе си и ние се гордеем с отбора, който имам,." завърши Янеса.