Янчев: Контролирахме мача, а ни вкараха гол

Тодор Янчев беше лаконичен след загубата на неговия ЦСКА от Ботев (Пловдив) в 2:1 на стадион "Христо Ботев", че "червените" не са почнали в своя стил, което е оказало влияние върху загубата.

Подобно на Емил Гъргоров, и бившият капитан на 31-кратните шампиони изрази мнение, че Ботев е вкарал решаващият гол в момент, когато "армейците" са имали инициативата, а в същото време отказа коментар за спорната дузпа, отсъдена в 12'.

"Не започнахме в наш стил в началните минути на мача. След това намерихме своя ритъм и точно когато контролирахме мача, ни вкараха втори гол.

Няма смисъл да коментираме имаше ли дузпа за Ботев или не. Ситуацията е минала, трябва да гледаме напред.

Трябва от първата минута да захапеш противника и да играеш концентрирано до края", коментира Тодор Янчев.