
Капитанът на ЦСКА Тодор Янчев сподели след края на срещата с Бешикташ, че "армейците" страдат от липсата на класа и неумение да се реализират създадените голови положения.
"Липсваше ни късмет. Вкараха ни по същия начин, както в Истанбул. Не се сърдим на Райс Мболи. Той много пъти доказа, че е класен вратар. Трябва да му подадем ръка. Не ни достигна концентрация в завършващия удар. Можехме да поведем с 1:0 на полувремето, но ни липсва класа, заяви Янчев.
"Представихме се по-добре в сравнение с миналата година. Отиваме да играем за нашата чест в Португалия и се надявам да постигнем добър резултат в мача с Порто," каза още Янчев.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ