
снимка:
thesun.co.uk
Свидетелството за правоуправление на МПС на футболиста на Челси Джон Оби Микел бе отнето днес за срок от 15 месеца, след като играчът се призна за виновен по обвинение в шофиране в нетрезво състояние.
21-годишният Микел бе спрян за превишена скорост на 24 януари тази година и след проверка бе установено, че нивото на алкохол в кръвта на футболиста е по високо от позволеното.
Областният съдия Джеръми Коулман постанови, че Микел трябва да заплати глоба от 1580 паунда и ще остане без книжка за срок от 15 месеца.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ