Вучинич празнува гол със стриптийз (СНИМКИ)

Нападателят на Ювентус Мирко Вучинич скандализира с нестандартния си начин на празнуване на гола, с който даде аванс на тима си в двубоя с Пескара от Серия А.

Черногорският национал реализира и двете попадения за победата с 2:1 на лидера в Калчото над последния в класирането.

В 72-ата минута Вучинич бе повален на тревата и домакините получиха правото да изпълнят дузпа.

С отговорността се нагърби именно потърпевшият и хладнокръвно се разписа за 1:0.

Впечатление направи начинът, по който Вучинич избра да празнува след гола си.

Той свали гащите си и ги размаха във въздуха сякаш се кани да ги запрати в коша за пране.

Естествено, реферът показа жълт картон на черногореца, а след отбелязването на втория гол Вучинич изобщо не изрази радостта си от добре свършената работа.

Правилникът гласи, че когато играч свали част от екипа си, следва да бъде наказан с официално предупреждение.

Само че обикновено това се прилага за сваляне на фланелка след радост от гол, а не... гащетата.