Вучинич: Никога не съм казвал, че искам да напусна Рома

галерия:

Нападателят на Рома Мирко Вучинич категорично отрече някога да е казвал, че иска да напусне ринския клуб. След като Рома бе закупен от американския инвеститор Томас Ди Бенедето, около бъдещето на черногорския национал започна да се спекулира, като слуховете носеха, че той, заедно с още няколко имена, ще напусне отбора още това лято.

 

"Никога не съм казвал, че искам да напусна Рома. Дори не съм  говорил с агента си във връзка с моето бъдеще. Оставете ме сам да решавам тези неща", каза Вучинич, цитиран от италианската информационна агенция ANSA.

 

27-годишният нападател добави, че иска да знае повече за новите американски собственици на клуба и за техните планове и чак след това възнамерявам да реша какво ще прави оттук нататък.

 

"Искам да изчакам новите шефове и да чуя какви са техните планове. Решението ми ще зависи от това. Напоследък има все повече спекулации около бъдещето ми, но в нито една няма и частица истина", каза още Вучинич.

 

Настоящият договор на черногореца с Рома изтича през юни 2013 година. През този сезон той има в актива си 9 гола и 2 асистенции в 27 изиграни мача в Серия А.