
снимка:
БГНЕС
Напълно въстановеният Рубен Де Ла Ред благодари на всички за подкрепата след припадането му по време на мача на Реал Мадрид срещу Реал Унион в четвъртък. Де Ла Ред се завърна в испанската столица след като прекара една нощ в болницата.
„Чувствам се добре. Уплаших всички, но тестовете потвърдиха, че всичко е наред. Препоръчаха ми да продължа да се въстановявам у дома през уикенда. Сега, като видях какво се е случило, разбирам защо всички бяха толкова загрижени. За щастие, всичко е наред и искам да благодаря на всички, които ме подкрепиха и се притесняваха за мен." заяви Де Ла Ред.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ