Стоилов: Резултатът е закономерен

снимка: SPORTA.BG

Селекционерът на националния отбор Станимир Стоилов заяви след срещата България - Ирландия (1:1), че равният резултат е бил най-справедлив. Според Мъри отборът не трябва да подценява Кипър в сряда.

 

"Ранният гол разстрои играта ни. През първата част имахме добри положения. Но с оглед на развитието равния е положителен резултат."

 

Доволен съм от старанието и мъжеството на играчите. Може би трябва да действаме с още по-голямо самочувствие. Проблемите в нападение ни попречиха да се поздравим и с победата."

 

"Сега най-важното е да запазим максимална концентрация и мобилизация срещу Кипър и да вземем задължителна победа", допълни Станимир Стоилов.