
Отговорникът за националните отбори Наско Сираков заяви след равенството с Ирландия 1:1, че футболисите са постигнали добър резултат и се надява на трите точки срещу Кипър.
"Добър резултат за самочувствие. За мен щеше да е несправедливо ако бяхме загубили. Не сме направили нищо грандиозно. Просто не загубихме една среща, както и шансовете за класиране. На момчетата им казах в съблекалнята, че няма вчера има само днес и утре, а днешният мач е вече вчера и трябва да мислят само за мача с Кипър."
"В нито един момент не се усети някаква разлика в поведението на отбора след изравняването . Мисля че всички до един търсеха някакво възможност ако могат да спечелят мача."
"Също така имаше и някои тенденциозни отсъждания съдийски, които бяха в наша вреда."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ