Наско Сираков: Добър резултат за самочувствие

снимка: SPORTA.BG

Отговорникът за националните отбори Наско Сираков заяви след равенството с Ирландия 1:1, че футболисите са постигнали добър резултат и се надява на трите точки срещу Кипър.

 

"Добър резултат за самочувствие. За мен щеше да е несправедливо ако бяхме загубили. Не сме направили нищо грандиозно. Просто не загубихме една среща, както и шансовете за класиране. На момчетата им казах в съблекалнята, че няма вчера има само днес и утре, а днешният мач е вече вчера и трябва да мислят само за мача с Кипър."

 

"В нито един момент не се усети някаква разлика в поведението на отбора след изравняването . Мисля че всички до един търсеха някакво възможност ако могат да спечелят мача."

 

"Също така имаше и някои тенденциозни отсъждания съдийски, които бяха в наша вреда."