Боби Михайлов: Доволен съм от играта на момчетата, мъжка игра

снимка: SPORTA.BG

Президентът на БФС Борсилав Михайлов сподели пред медии след мача на България с Ейре, че е доволен от играта на отбора. „Доволен съм от играта на отбора, от старанието на момчетата", каза легендарният вратар.

 

Михайлов остана доволен и от мъжеството, с което нашите национали са успели да доиграят срещата след ранното попадение и да стигнат до изравняването. „Доста по-добре играхме от Ейре, играхме футбол. За съжаление, с гол от съблекалнята, грешка в защитата и шанс за техния отбор. Хубаво, че момчетата не се стъписаха, аз съм доволен", завърши Михайлов.