
снимка:
SPORTA.BG
Президентът на БФС Борсилав Михайлов сподели пред медии след мача на България с Ейре, че е доволен от играта на отбора. „Доволен съм от играта на отбора, от старанието на момчетата", каза легендарният вратар.
Михайлов остана доволен и от мъжеството, с което нашите национали са успели да доиграят срещата след ранното попадение и да стигнат до изравняването. „Доста по-добре играхме от Ейре, играхме футбол. За съжаление, с гол от съблекалнята, грешка в защитата и шанс за техния отбор. Хубаво, че момчетата не се стъписаха, аз съм доволен", завърши Михайлов.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ