
Нападателят на Манчестър Сити и националния отбор по футбол на България Валери Божинов бе доволен от равенството, което постигна отборът ни при готуването си на Ирландия.
"Поздравявам всички с този резултат и това, че се пребориха за точката. Хубаво е, че играхме добре до края. Всички сме щастливи от това. Второто полувреме не беше толкова добро за нас, но Господ бе българин и успяхме да изравним," заяви Божинов пред БНТ.
"Сега трябва да се концентрираме за мача с Кипър и да се надяваме, че ще има колкото се може публика, която да ни подкрепя в сряда. За първи път отбора игра футбол и изпълняваше всичко, което бе подготвяно на тренировките", каза Божинов.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ