
снимка:
dailymail.co.uk
Ето какви са отзивите от двата лагера след снощната световна квалификация между Ирландия и България, завършила 1:1 на стадион Кроу Парк в Дъблин.
България:
Станимир Стоилов: Резултатът е закономерен
Наско Сираков: Добър резултат за самочувствие
Боби Михайлов: Доволен съм от играта на момчетата, мъжка игра
Благой Георгиев: От тук нататък трябва само да печелим
Илиян Стоянов: Вкараха ни ранен гол и се стъписахме
Димитър Иванков: Резултатът е справедлив
Игор Томашич: Важен мач, трябва да мислим и за Кипър
Валери Божинов: Радвам се, че не загубихме
Ирландия:
Джовани Трапатони: Трябваше да отбележим втори гол и да решим мача






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ