
снимка:
SPORTA.BG
Президентът на БФС Борислав Михайлов изрази своето задоволство след победата на България с 2:0 над Кипър в световна квалификация от група 8.
„На прав път сме. Момчетата показаха добра игра. Ако няма грешки, няма да има публика по стадионите." Затова се радвам, че се получи мач с много пол;ожения. Шансовете и преди този двубой бяха същите. Играем мач за мач, трябва да бием до края," заяви бившият страж на националите.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ