Всички голове от 4-ия кръг на А група (ВИДЕО)

снимка: БГНЕС

Четвъртата седмица в българския футболен елит предложи много вълнения на феновете и няколко любопитни резултати по терените в А група. Шампионът Лудогорец се избави от загуба като гост на новака Монтана и стигна до равенство 1:1 със спорна дузпа, реализирана от Козмин Моци.

Другият новак Пирин отново игра стабилно, но допусна поражение 0:1 от Ботев, въпреки че 'канарите' завършиха срещата с деветима души на терена и част от феновете на 'орлетата' поискаха оставка на треньора Неделчо Матушев.

С червен картон още в петата минута Берое трябваше да се противопоставя на Славия като гост и въпреки че имаше повече чисти положения, се задоволи с равенство 0:0. Левски постигна първа победа през новия сезон – 1:0 като гост на Черно море в повторение на финала за Купата на България.

Лидерът Литекс пък не можа да спечели гостуването си на Локомотив (Пловдив) и двата тима си стиснаха ръцете при реми 1:1 заради гол в 93-ата минута на новия играч на 'смърфовете' Зоран Балдовалиев.

Монтана - Лудогорец 1:1

Локомотив (Пловдив) - Литекс 1:1

Славия - Берое 0:0

Пирин - Ботев (Пловдив) 0:1

Черно море - Левски 0:1