
снимка:
SPORTA.BG
Европейският шампион по бокс Кубрат Пулев бе включен в националния отбор за лагера в Иран от 20 май. Кобрата и треньорът Петър Лесов дълго време имаха разногласия и не се знаеше дали най-добрият ни състезател ще участва на световното първенство в Рим през август.
Сборът е първи за Пулев след европейското в Ливърпул в края на миналата година. Оттогава Кубрат не се е качвал на ринга за състезание. Той пропусна и турнира "Странджа" в Пазарджик. През юни Кобрата ще премери сили на турнир в Украйна.
За лагера в Иран Петър Лесов повика още 9 национали, сред тях е и капитанът Детелин Далаклиев.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ