
След като преди броени часове от лагера на националния тим на Шотландия бяха изгонени капитана Бари Фъргюсън и вратарят на тима Алан МакГрегър, току що стана ясно, че двамата футболисти са се извинили на старши треньора Джордж Бърли и ще могат да играят в мача с Исландия довечера.
Двамата футболисти на местния Рейнджърс бяха изгонени, заради нарушение на дисциплината, свързано с консумацията на алкохол, но тяхното разкаяние явно е трогнало Бърли и специалистът е решил да ги вземе обратно в лагера.
Според Skysports Фъргюсън и МакГрегър ще започнат мача с Исландия на резервната скамейка. Капитан на "гайдарите" ще бъде Стивън МакМанъс, а на вратата ще стартира Крейг Гордън.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ