
Титулярният вратар на Дебрецен Вукашин Полексич има забрана за две години да играе футбол. Черногорският вратар, който пази срещу Левски миналия сезон в 3-ия квалификационен кръг на Шампионската лига, бе наказан в края на юни от УЕФА за 2 години.
Защитникът Норберт Месарош също изгоря, но само до 31 декември 2011. Двамата играчи са признати за виновни в манипулиране на резултата при загубата на Дебрецен с 3:4 от Фиорентина. С
лужителите на УЕФА са стигнали до заключението, след като са разпитали 8 играчи на унгарския клуб. Така Полексич няма да играе срещу Литекс, както и в двете квалификации на България с Черна гора






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ