
Женският отбор на Славия (София) тренира пълноценно вече седмица след коледно-новогодишната почивка, съобщи старши треньорът на Белите Стефан Демерджиев. Поне засега в отбора няма нови попълнения, но при жените трансферният прозорец все още не е затворен.
Волейболистките комбинират тренировките в своята зала "Панайот Пондалов" с физически упражнения и кросове на открито в подготовка за първия си мач от пролетния полусезон на 23 януари в Плевен срещу местния Спартак 96.
След първата половина на редовния сезон в Държавното първенство, Славия е точно в средата на таблицата - на пето място, но с равен брой точки с третия Марица (Пловдив) и четвъртия Енерджи-Калиакра (Каварна).






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ