Въндев напуска Локо Пд, преминава в Сливен

снимка: БГНЕС

 

Явор Въндев със сигурност напуска Локомотив Пловдив и от новия сезон ще играе за тима на Сливен, съобщава официалният сайт на „смърфовете".

Нападателят направи последните си две тренировки с "черно-белите" и тази сутрин си тръгва от Банско, където отборът е на подготвителен лагер. Ръководствата на двата клуба вече са се разбрали за трансферната сума, срещу която Въндев се връща в родния град.

 

"Явор заяви, че желанието му е да играе в Сливен. Той вече е уточнил условията по личния си договор. Контрактът му с нас изтичаше през лятото на 2009 година, но футболистът не пожела да го поднови", заяви спортно-техническият директор на "смърфовете" Николай Курбанов.

 

Междувременно стана ясно, че Локомотив няма да търси друг съперник за контролен мач в събота след пропадането на спаринга с младежкия тим на Азербайджан. На тази дата наставникът Драган Канатларовски ще проведе двустранна игра.

 

Днес от 18:00 часа е следващата проверка срещу Миньор Перник