
Дебютантът на световни финали Словакия допусна първото си поражение на Мондиал 2010, а наставникът на тима Владимир Вайс прие достойно поражението на момчетата си и поздрави отбора на Парагвай, излязъл начело на група F след победата с 2:0 в днешния следобед.
„Допуснахме две грешки и бяхме наказани за тях. Знаехме, че се изправяме срещу качествен съперник, но не успяхме да намерим противодействие на играта му. Парагвай победи заслужено", призна поражението Вайс. „Загубихме срещата, защото бяхме много плахи в нападение. Има за какво да съжаляваме, но оставаме доволни от натрупания световен опит. За нас е чест да сме на Мондиала и да играем рамо до рамо с най-големите".
Словакия се изправя срещу световния първенец Италия в решителния трети мач от група F в четвъртък.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ