Владимир Манчев носи успех на Локо София над Локо Пловдив

Владимир Манчев донесе победата на Локомотив София с 2:1 над Локомотив Пловдив в контролна среща, играна днес в Сандански, информира БТА.

Манчев, бивш играч на ЦСКА, Лил, Леванте и Валядолид, се разписа за 2:1 две минути преди последния съдийски сигнал. Локомотив София започна по-добре и в първите 30 минути на два пъти гредите спасиха пловдивчани от гол.

В 20-а минута Илиан Гаров нацели страничния стълб след центриране на Марчо Дафчев. В 32-а минута Дафчев стреля силно, но отново гредата предотврати гол във вратата на "черно-белите".

Столичните железничари заслужено поведоха в резултата в 37-а минута след попадение на капитана Кристиян Добрев, който засече центриране на Александър Манолов.

След почивката Локомотив Пловдив бе по-активният отбор на терена и успя да изравни в 87-а минута с гол на резервата Илиян Йорданов. Минута по-късно обаче Владимир Манчев се разписа след пас на Юлиян Петков и донесе победата на Локомотив София.

В самия край на мача главният рефер Ивайло Стоянов показа по един червен картон за двата отбора заради спречкване - Николай Харизанов от Локомотив София и Даниел Георгиев от Локомотив Пловдив.