Вижте победата на ЦСКА над отбора на Бойко Борисов (ВИДЕО)

ЦСКА спечели с 2:0 „дербито“ между първия и втория в Югозападната В група, като победи Витоша (Бистрица) на неутралния терен в кв. „Надежда“. „Армейците“ се поздравиха с очакван успех, макар тимът, воден от Костадин Ангелов, да създаде доста голови положения и едва след почивката се пропука на два пъти.

Станислав Маламов и Самир Аясс в 48-ата и 88-ата минута отбелязаха попаденията за „армейците“ в петия им двубой от началото на сезона в трета дивизия, който не бе предаван на живо по телевизията.

Именно поради тази причина хиляди фенове не разбраха и не видяха как са станали головете в отложения двубой от 28-ия кръг. ЦСКА има само едно равенство освен победи във В група и отдавна си е гарантирал първото място в шампионата, макар да е почти сигурно, че класирането няма да има особено значение за бъдещето на „червените“ и за това къде точно ще играят от следващия сезон.