Вижте как Кристиано изрита без топка Дани Алвес

Реал Мадрид спечели с 3:1 вчерашното "Ел Класико" с Барселона на "Сантяго Бернабеу", а голямата звезда на домакините Кристиано Роналдо реализира едно от попаденията, разписвайки се от дузпа малко преди почивката.

През втората част обаче португалецът "блесна" с не съвсем джентълменска проява спрямо бранителя на гостите Даниел Алвес.

Кавалерът на Златната топка изпусна нервите си и изрита без топката бразилския национал, макар и без да влага особено много сила в действията си.

Това естествено породи реакция от страна на "кариоката", който в отговор избута нападателя на Реал Мадрид в гърба.

В крайна сметка реферът на срещата посегна към картоните и успокои ситуацията, преди да се стигне до нещо по-сериозно между двамата футболисти.