
Наставникът на испанският национален отбор Висенте дел Боске похвали всички свои футболисти след спечелването на първата историческа Световна титла за Испания. Победата дойде след много драма и гол на Андрес Иниеста в 116-та минута.
„Това бе много труден мач, но нашите играчи бяха фантастични. Те успяха да спечелят титлата от първия път. Наистина Холандия имаше своите шансове, но ние не успяхме да вкараме цели четири чисти положения."
„Дължим всичко на тези велики играчи. Имахме 50 дена без инциденти. Чувствам се много горд от играчите си. Те също осъзнават и ценят това което постигнахме като едно цяло. Това нещо е безценно за Испания. Това е много щастлив ден за испанците," добави Дел Боске.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ