
Виляреал отхвърли офертата на Евъртън за младата си надежда Джози Алтидоре да играе под наем в Англия до края на сезона.
„Жълтите подводници" имат цял куп прекрасни нападатели в лицето на Джузепе Роси, Нихат Кавеци, Жил Франко и Хосеба Йоренте, както и младата си надежда Джози Алтидоре.
В същото време Евъртън са измъчвани от множество контузии на нападателите си. Отсъстващи в момента са Луис Саа, Айегбени Акубо и Джеймс Вогн. Затова Дейвид Мойс има нужда поне от един нападател през зимата и то без да харчи много пари за това.
Шефът на Виляреал обаче е отхвърлил офертата на англичаните за младия американец, който има изиграни едва шест мача за испанците, но вече е оценяван на 7,5 млн. евро. Сега се очаква Мойс да се насочи към нападатели от Русия: Петер Одемуинги от Локомотив Москва или Павел Погребняк от Зенит.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ