
Вратарят на Барселона Виктор Валдес също се изказа против идеята, супердербито на испанския футбол между "каталунците" и Реал Мадрид да се състои в понеделник, а не както обичайно през уикенда.
Подобна идея се прокрадна напоследък из спортната общественост на Иберийския полуостров, ала тя срещна сериозен отпор от много страни, включително и от Виктор Валдес.
"Футболът е за уикендите. А като професионалист, аз също съм съгласен с това. Да се състои Барселона - Реал Мадрид в понеделник, това единствено ще разводни събитието", коментира испанският национал.
Валдес не пропусна да коментира и наставника си Хосеп Гуардиола, скорошните проблеми на Шави с контузии и неувереността на Давид Вия пред гола.
"Пеп е една от най-успешните фигури в историята на клуба, като не мога да си представя Барселона без него", заяви Валдес. "Шави е важна фигура за нас, като се надявам, че дискомфортът който изпитва, скоро ще изчезне завинаги. А колкото до Давид Вия, там не може да имаме притеснения. Той ни носи много, като със сигурност ще отбележи много голове за Барса", добави стражът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ